Ben Bu Cihana Sığmazam bugün var mı? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman? 28 Şubat Salı Ben Bu Cihana Sığmazam var mı?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki sarsıntılar nedeniyle dizilerin yeni kısımlarına orta verilmişti. Sarsıntı felaketi sonrası kanallar yeni yeni olağan yayın hayatına dönmeye başladı. Dizilerin eski kısımları ve sinemalar yayınlanmaya başladı. Yeni bir haftaya girilmesiyle birlikte Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni kısmı araştırılmaya başladı. Ben Bu Cihana Sığmazam bugün var mı? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni kısım ne vakit? 28 Şubat Salı Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlanacak mı? İşte detaylar…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM BUGÜN VAR MI?

Kadrosunda Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil üzere kıymetli isimleri bulunduran ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, yayınlanan TV akışına nazaran bu akşam 20. kısmı ile saat 20:00’de izleyicisiyle buluşacak.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON KISIMDA NE OLDU?

Cezayir ve Firuze, Tatavlalı aracılığıyla pakttan hayatlarını alt üst edecek bir tehdit alır. Bu tehditle birlikte Firuze, Cezayir’e farklı bir tahlil teklifinde bulunur.

Leyla, Cezayir’in tablosunu alarak yaptığı jeste karşılık Cezayir’e özel bir yemek hazırlar. Cezayir bu yemekte Bekir’in ortadan yok oluşuyla ilgili gerçekleri söylemeye hazırlanırken son anda beklenmedik bir ileti bu konuşmanın seyrini değiştirir.

Leyla, Süheyla’nın rahatsızlık ve analiz durumu için Firuze’yi aradığında aldığı karşılıklar Leyla’nın kuşkularını arttırır.

Jean Luc, Fransa’dan gelen sürpriz konuğuyla yemek yerken Cezayir’in onları ziyaret etmesi bu sürpriz konuğu çok huzursuz eder.

Pakt’ın tehdidi Cezayir’de nasıl bir karşılık bulacak? Cezayir’in Bekir ile ilgili konuşmasının seyrini değiştiren bildiri kimden gelecek? Leyla, Süheyla ile ilgili kuşkularında haklı çıkacak mı? Jean Luc’un sürpriz konuğu kim ve Cezayir karşısında neden huzursuz olacak?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCULARI KİMDİR?

Oktay Kaynarca (Cezayir)

Ebru Özkan (Leyla)

Pelin Akil (Firuze)

Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)

Hakan Karahan (Dumrul)

Erkan Sever (Orhan)

Ragıp Savaş (Atakan)

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)

Eren Vurdem (Azamet)

Aslı Sevi (Azade)

Kerem Kupacı (Ethem)

Ziya Kürküt (Bekir)

Pelin Uluksar (Süheyla)

Mina Derman (Suna)

Batuhan Sezer (Ömer Asaf)

Değer Alp (Canan)

Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)

Burcu Binici (Meltem)

Ömer Kurt (Kerim)

Mert Kırlak (George Bagnall)

Ahmet Yıldırım (Cafer)

Tanıl Formül (Canberk)

Doruk Öztürk (Şamil)

Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)

Melisa Duru Ünal (Mercan)

Aylar Melayeva (Sevim)

Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)

Işıl Yücesoy (Gülendam)

Engin Benli (Tatavlalı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir