Damadın annesinin düğünde giydiği kıyafet tartışma yarattı

Sosyal medyada paylaşılan bir düğün fotoğrafı büyük bir tartışma yarattı. Fotoğrafta damadın annesi olduğu belirtilen bir bayan siyah kısa bir elbise giyerken görülüyor.

ABD’de çekildiği iddia edilen bir fotoğraf toplumsal medyada büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

Popüler toplumsal medya platformu Reddit’te paylaşılan bir fotoğrafta çekilen bireylerin yüzleri görünmezken giydiği kıyafetler görülüyor. Bir kilisede gerçekleştirilen düğünde beyaz gelinlikli bir bayanın yanında görülen bir öteki bayanın damadın annesi olduğu öne sürüldü.

İsmi açıklanmayan ve yüzü görülmeyen bayan V-şeklinde derin bir göğüs dekoltesi tercih ederken siyah elbisesinin de küçük etekten oluştuğu anlaşılıyor. Bu fotoğrafın paylaşılmasından sonra büyük bir tartışma başlarken, kullanıcılar “kayınvalidenin” tercihinin rahatsız edici olduğunu söyledi.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf kısa bir müddette paylaşım ve yorum rekoru kırdı.

Bir kullanıcı, “Derin göğüs dekoltesi ve küçük etekle birlikte bu elbise ile resmen gösteri çalmaya çalışmış” yorumunu yaparken başka bir toplumsal medya kullanıcısı ise, “Bu kıyafet ile seks bir biçimde cenazeye gidiyormuş üzere görülüyor” dedi.

Öte yandan bir Reddit abonesi de, “En azından beyaz giyinmemiş” yorumunu yaptı. “Düğünde rezalet” forumunda paylaşılan fotoğrafta damadın annesinin kıyafeti uygun bulunmadı. Bir kullanıcı, “Resmen ‘bana ilgi gösterin’ diye bağırıyor” sözünü kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir