Ersin Korkut: Ailem gerçekten evlendim sandı!

Oyuncu takımında Hakan Alım, Asel Erensoy, Bahtiyar Engin ve Ümit Okur’un da yer aldığı Kalp Estetiği sinemasında maharetsiz bir oyuncu menajeri rolü ile izleyici karşısına çıkacak Ersin Korkut, evvelki hafta gerçekleşen çekimlerinde rol gereği damat olmuş ve dünyaevine girmişti. Sette açıklamalarda bulunan oyuncu, “Ben evliliğe karşı bir insan değilim, ‘İşte budur’ dediğim gün evlenirim. Kıymetli olan o duyguyu yaşayabildiğim insani bulmak, o vakit tabi ki evlenirim’ açıklamasını yaptı.

“EVLENMEMİ İSTİYORLAR”

Ailesinin daima evlenmesini istediğini belirten Korkut, “Ailem evlenmemi canı yürekten istiyor, hatta beni arayıp ‘Evlilik fotoğraflarını görünce senin bir orta hakikaten evlenmiş olabileceğini sandık’ dediler” sözlerini kullandı.

Ersin Korkut, sinema çekimlerinin devam ettiği Düzce’nin bir cennet olduğunu söylerken, Malatya’dan gelen çerez ve kayısı tepsisini direktör Haydar Işık ve oyuncu Müge Boz ve Evliya Aykan ile yedi.

“SİNEMA SALONLARI NE OLACAK?”

Düzce halkı ve Düzce Belediyesi’ne teşekkür eden Haydar Işık, üretimciler ve oyuncuların sinema salonlarından çok dijital üretimlere yöneldiklerini açıkladı: Ülkemizde sinema son devirde dijital kanalların denetimine geçti, birçok üretim dijital platformlar için çekiliyor, oyuncular da dijital kanallara tartı verdi. Sinema salonlarını maalesef unutmaya başladılar. Sinema salonları ne olacak, sinema izleyicisi ne olacak, onları unutacak mıyız? Bu kış sinema salonlarını doldurmayı hedefliyoruz. Çok kaliteli bir oyuncu takımımız var, biz sinema salonlarında olacağız, izleyicileri de bu sineması izlemeye bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir