Haluk Levent’i Dolandırıcılık İddiasıyla Vurmaya Çalışan Bircan Bali’ye Kapak Gibi Cevaplar Yağdı!

Depremin birinci gününden bu yana verdiği gayret ile takdir edilen Haluk Levent, birçok kişi tarafından amaç gösteriliyor. 

Geçtiğimiz hafta Haluk Levent’i dolandırıcılık kabahatiyle itham eden Deniz Akkaya bu isimlerden biriydi. Bircan Bali’nin sunuculuğunu yaptığı Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programı da Haluk Levent hakkındaki dolandırıcılık argümanını tekrar gündeme getirdi. Bali, Haluk Levent’e seslendi ve ‘Beni AHBAP’a alır mısın?’ dedi.

Haluk Levent’i eleştiren ve aslında dolaylı yoldan dolandırıcıkla suçlayan Bircan Bali’ye tokat üzere karşılıklar da gecikmedi…

Haluk Levent ve AHBAP grubu 6 Şubat zelzele felaketinden bu yana ellerinden geleni gerisine koymadı biliyorsunuz ki.

Ancak Haluk Levent’in hem yaptığı yardımlar hem de topladığı bağışlar hiçe sayılarak birçok kişi tarafından maksat gösterildi.

Haluk Levent’e, toplumsal medyadan birtakım troll güruhu da saldırıyor. Hatta geçtiğimiz gün bir Twitter kullanıcısı, Haluk Levent’i, uçakta şarap içerken çekilen bir fotoğrafıyla vurmaya çalışıp “Kitlen sana çalışıyor. Hoş tezgah…” demişti.

Bu troll güruhundan biri de “@ibrahimYavuz0oo” isimli Twitter kullanıcısı. Kendisinin attığı iki tweetten biri Haluk Levent ile ilgili palavra yanlış tezlerle dolu.

Bu paylaşımlarından biri de “Haluk Levent hakkında dolandırıcılık iddiası” idi.

“Haluk Levent hakkındaki dolandırıcılık tezi ne?” diye merak ediyorsanız… Bu iddiayı geçtiğimiz gün Deniz Akkaya ortaya atmıştı.

Deniz Akkaya, Haluk Levent ve Sezgin Baran Korkmaz’la ilgili birtakım savlarda bulunmuştu. Haluk Levent de bu tezlere sert bir cevap vermiş ve Akkaya’ya 5 milyonluk tazminat davası açacağını, bu parayı da depremzedeler için kullanacağını söylemişti.

Ardından ise Deniz Akkaya Instagram hesabını kapatmıştı…

Troll hesap tarafından tekrar köpürtülmeye çalışılan bu sav, Bircan Bali’nin sunuculuğunu yaptığı Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programına da taşındı.

Kalitesi ve izleyici kitlesi zati malum bir program olan Söylemezsem Olmaz’da Bircan Bali, Haluk Levent’e seslendi ve “Beni AHBAP’a alır mısın?” dedi.

Beyin gücü olmak istediğini söyleyen Bali, başının da çalıştığını ve alım satım süreçlerine bir bakmak istediğini söylüyor:

Haluk Levent’i eleştiren ve aslında dolaylı yoldan dolandırıcıkla suçlayan Bircan Bali’ye tokat üzere karşılıklar da gecikmedi:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir