Icardi’nin Wanda Nara ile Barışmak İçin Aldığı Çantanın Uçuk Fiyatı Çenemizi Yorup Sinirlerimizi Hoplattı!

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, İtalya’da katıldığı bir programda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Icardi’nin kendisiyle barışmak için her şeyi yaptığını söyleyen Wanda Nara, aşk hayatıyla ilgili konuştu. Icardi’nin ikram ettiği çantanın fiyatı ise çok konuşuldu.

Attığı her adımla isminden kelam ettiren Wanda Nara, İtalya’da katıldığı programda özel hayatı ile ilgili merak edenleri cevapladı.

‘Mauro Icardi, benim kocam. Biz birlikteyiz, aileyiz. Ömür uzunluğu birlikte olmayı umuyoruz. Mauro bana diskoda değil, pijamalarımla terayağlı ve parmesanlı makarna yaparken aşık oldu’ diyen Wanda Nara kelamlarına şöyle devam etti:

Geçmişteki Icardi & China Suarez söylentileri “O dönemki söylentilern hakikat olmadığına inanıyorum. Öykümüzün konusu değil. Sonlanıp paylaşımlar yaptım ancak alışkınım. Mauro, genç ve güzel bir adam. Ona kur yapılması olağan. Icardi ile gidersen, duş alırsın”

‘Maradona ile olan öykü yanlışsız değil. Yalnızca ortak arkadaşlarımız vardı’ diyen Wanda Nara, ‘Brozovic ile hiç tanışmadım. Onunla yalnızca tıpkı apartmanda yaşıyorduk’ dedi.

‘Hayatıma bir dadı olarak başladım ama her işte başarılı olacağımı biliyordum. Oyuncuydum fakat çok düzgün değildim. En sevdiğim şey menajerlik yapmak, kontrat yapmak’ dedi.

‘Mauro, beni geri kazanmak için 300 bin Euro’luk bir çanta aldı. O çantaya tutunuyorum ve mümkün olsa içinde uyuyacağım’ kelamı ise toplumsal medyada yankı buldu.

Icardi’nin ikram ettiği Hermes marka çantanın kıymeti 350 bin doları buluyor.

Icardi’nin Wanda Nara’ya ikram ettiği çantayla ilgili toplumsal medyadan gelen yorumlar şöyleydi?

?

?

?

?

Sizin niyetlerinizi alalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir