Jesus’un ses kaydı ortaya çıktı: İmza için tarih bile vermiş

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, Ali Koç’un mukavelesini uzatmak istediğini lisana getirmişti. Bilhassa mayıs ayında bu mevzuyu konuşmak istediğini lisana getiren Jorge Jesus hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Sabah’ın haberine nazaran Jesus’un Flamengo Asbaşkanı Marcos Braz ile görüştüğünü doğruladığı bir ses kaydı yayınlandı.
Jesus, kelam konusu kayıtta şu tabirleri kullandı:

“Dün Marcos ile birkaç şey hakkında konuştum lakin ona maddi hususlardan hiç bahsetmedim. Zira Brezilya’da çok para istediğime dair şeyler çıkıyor ve bunun olmasını istemiyorum.

Gerçek şu ki Marcos Braz, benimle Flamengo hakkında konuştu ve kadronun başına çabucak geçmemi istedi lakin bunu yapamayacağımı ona söyledim. Zira liderle görüşmedim bile.

Türkiye’de ligin bitmesine 1.5 ay olduğunu söyledim. Bana, vazifeye süreksiz bir antrenör getireceğini söyledi. Ben de ona, ‘Tamam o vakit beni bekleyebilirsin’ dedim.

O da bana ‘Seni bir haftadan fazla bekleyemem’ dedi ve mevzu orada kapandı. Flamengo’ya gitmeme nedenimin para olduğunu söylüyorlar fakat ben Braz ile para konuşmadım bile.”

Jesus’un Fenerbahçe’deki durumunu netleştirdikten sonra Mayıs ayında Flamengo’ya geri dönüş yapacağı belirtiliyor.
Brezilya basını ise Flamengo’nun Jesus’a Haziran ayına kadar bekleyeceğine dair kelam vermediği ve süreksiz antrenörle çıkılacak önlerindeki 3 maçın belirleyeceği olacağını yazdı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir