Meral Akşener’den Yeni Video: ‘Patates, Soğan; Güle Güle Erdoğan’

İYİ Parti önderi Meral Akşener, toplumsal medyada hesabından yayınladığı görüntülere bir yenisini daha ekledi. Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın reaksiyon çeken kelamlarının yer aldığı görüntülü paylaşımda “Derin bir nefes alarak huzura kavuşacağımız günlere çok az kaldı” sözlerini kullandı.

İYİ Parti’nin hazırladığı görüntü, #DevleteSamimiyetYakışır!” notuyla resmi toplumsal medya hesaplarından paylaşıldı.

Akşener’in de hesabından paylaşılan görüntüde, Erdoğan’ın yangın bölgesinde vatandaşlara çay attığı imgeler yer aldı.

Temel besine ulaşımda yaşanan krizler üzerine “Patates, soğan, domates, sivri biber. Hepsini verdik. Bizden bir şey beklemeyin” kelamlarıyla vatandaşa seslenen Erdoğan’a karşı Akşener’in; “Patates, soğan; güle güle Erdoğan” kelamlarına yer verildi.

Meral Akşener’in paylaştığı video

İYİ Parti önderi Meral Akşener’in 2023 seçim kampanyasının fotoğrafları paylaşıldı. ”Başbakan” vurgulu görseller ve hakkında mahpus cezası ve siyasi yasak kararı verilen İBB Lideri İmamoğlu ile Akşener’in olduğu fotoğraf dikkat çekti.

Kaynak: https://onedio.com/haber/aksener-in-s…

Akşener’in resmî toplumsal medya hesapları üzerinden görüntü paylaşımları gerçekleşecek

onedio.com

2023 seçimleri öncesinde, ÂLÂ Parti Genel Lideri Meral Akşener’in seçim kampanyası başladı. İYİ Parti’den yapılan açıklamada “Akşener’in, AKP iktidarıyla birlikte Türk devlet anlayışında yaratılan yozlaşmaya, tahribata ve Cumhuriyet kıymetlerinden uzaklaşmaya ait, eleştirisini içeren kampanya toplamda 7 paha seti ve Sayın Meral Akşener’in Başbakanlık maksadı üzerine bina edildi” tabirleri kullanıldı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/aksener-in-s…

‘Millete başbakan yakışır’

onedio.com

Açıklamada, şöyle denildi:

“’Adalet, Ciddiyet, Samimiyet, Merhamet, Cüret, Millet, Liyakat ve Başbakan’ vurgularıyla; YETERLİ Parti Genel Lideri Sayın Meral Akşener’in; Milletvekilliği, İçişleri Bakanlığı, Meclisbaşkanvekilliği ve UYGUN Parti Liderliğine uzanan 28 yıllık faal siyaset hayatının getirdiği devlet insanı anlayışına işaret edildi. ‘Devlete Adalet Yakışır, Devlete Ciddiyet Yakışır, Devlete Samimiyet Yakışır, Devlete Merhamet Yakışır, Devlete Cüret Yakışır, Devlete Millet Yakışır, Millete Başbakan Yakışır’ sloganlarıyla işlenen önder irtibat kampanyasında; Sayın Meral Akşener’in ilgili paha setleriyle örülü siyasi hayatı sonucunda, Başbakanlık maksadının gerçekleşmesiyle birlikte devletin ilgili bedellere yine kavuşacağı bildirisi verildi.”

Kaynak: https://onedio.com/haber/aksener-in-s…

‘Devlete adalet yakışır’

onedio.com

Kampanya kapsamında Türkiye genelinde billboardlara “Devlete Adalet Yakışır” sloganı kullanılacak. Kampanyada kullanılacak fotoğraflar ortasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lideri Ekrem İmamoğlu’yla, Meral Akşener’in Saraçhane mitingindeki anlarından bir fotoğraf da yer aldı.Kampanyanın dijital bağlantısı ise önümüzdeki günlerde Akşener’in resmî toplumsal medya hesapları üzerinden görüntü paylaşımlarıyla gerçekleşecek.

Kaynak: https://onedio.com/haber/aksener-in-s…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir