Muslera’nın eşi Patricia Callero’nun gizli yardımı

Galatasaray’ın yıldız kalecisi Muslera’nın eşi Patricia Callero, geçtiğimiz günlerde gittiği İstinye’deki bir AVM önünde iki çocuklu yoksul bir anneyi gördü. Bir mağazadan aldığı 15 bin TL’lik çocuk kıyafeti ve 5 bin TL’lik de erzağı gizlice bu aileye ulaştırdı.

Cimbom’un mesleğindeki muvaffakiyetleri kadar yardım severliğiyle de alkış alan kalecisi Fernando Muslera’nın eşi Patricia Callero yaptığı saklı yardımın ortaya çıkmasıyla büyük takdir topladı.

2012 yılında Türkiye’deyken katıldığı ‘Best Model of the World’ müsabakasında ‘en âlâ gülüş’ mükafatını alan ve müsabakadan sonra kendisi üzere Uruguaylı Muslera ile İstanbul’da tanışan Callero, bugüne dek mütevazılığıyla daima takdirleri topladı. Birçok futbolcu eşinin bilakis lüks hayattan kaçınan Patricia Callero, geçtiğimiz günlerde İstinye’deki bir AVM’ye gitti.

ÇALIŞANLARDAN YARDIM İSTEDİ

Alışveriş merkezine girmeden yol kenarında oturan iki çocuklu bir anneyi gördü. İçerideki bir çocuk mağazasından 15 bin TL’lik kıyafet ve ayakkabı alan hoş yenge, akabinde da bir marketten 5 bin TL’lik erzak alışverişi yaptı.

Aldıklarını AVM çalışanları aracılığıyla gizlice bu aileye ulaştıran Patricia Callero, bu hareketiyle bir defa daha kalpleri fethetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir