Taner Acar’dan Hamza Dağ’a Tebrik

İzmir (İGFA) – AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Lider adayı, AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hamza Dağ’ın adaylığını AK Parti’nin Aday Tanıtım Toplantısı’nda resmen duyurdu
Cumhur İttifakı’nın MHP’li Foça Belediye Lider adayı Taner Acar, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Lider Adayı olan Hamza Dağ için şahsî toplumsal medya hesabı üzerinden tebrik bildirisi yayınladı.

Taner Acar, yapmış olduğu paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Özellikle İzmir Milletvekili olarak misyon yaptığı periyotta bölgemize yapılan birbirinden kıymetli yatırımların öncülerinden olan Sayın Hamza Dağ’ın Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Lider adayı olarak açıklanması, tüm İzmir genelinde olduğu üzere, ilçemizde de sevinçle karşılanmıştır. Sayın Dağ’ın seçileceğine, İzmir için yeni bir muvaffakiyet kıssası yazacağına, İzmir’in makus talihini değiştireceğine, tüm mesaisini de çalışkanlığı, gücü ve birikimiyle İzmir’e hizmet etmeye vakfedeceğine olan inancımız tamdır. İzmir’i hak ettiği yere taşımak gayesiyle, omuz omuza verip birlikte yol yürüyeceğimiz Sayın Hamza Dağ’ın adaylığını tebrik ediyor ve kendisine muvaffakiyetler diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir