Türkiye yastayken Kızılay Başkanı eğlencede

Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli zelzelede resmi kayıtlara nazaran yaklaşık 50 bin yurttaş hayatını yitirdi.

Tüm Türkiye yastayken ve zelzele bölgesine yardım götürebilmek için seferber olurken Kızılay Edremit Şube Lideri Himmet Bora ve İdare Konseyi Üyesi Cevdet İnalkaç’ın bir cümbüş yerinde eğlendikleri manzaralar ortaya çıktı.

Kızılay skandalları bitmiyor

Türkiye’de 40 binden fazla insanın vefatına neden olan sarsıntıların akabinde ortaya çıkan Kızılay’ın zelzelenin üçüncü gününde AHBAP’a 46 milyon TL’lik çadır satışı yaptığı ortaya çıkmıştı. Kızılay skandalı kamuoyunda tartışılmaya devam ederken ortaya çıkan bir manzara pes dedirtecek çeşitten. İmajlarda Kızılay Edremit Şube Lideri Himmet Bora ve İdare Konseyi Üyesi Cevdet İnalkaç’ın bir cümbüş yerinde ocak başında ve sanatçı eşliğinde eğlendikleri görülüyor.

Söz konusu fotoğraf karesine ait Himmet Bora’ya telefonla ulaştık. Bir arkadaşının doğum günü nedeniyle toplandıklarını aktaran Bora, “Bir davet geldi. İcabet ettik. Ne oynadık, ne zıpladık. Yalnızca yemek yedik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir