Victoria Beckham ve David Beckham’ın en sevdiği aktivite: Küvette televizyon seyretmek

Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, 1999 yılından beri keyifli bir evlilik sürdürüyor. Brooklyn, Romeo, Harper, Cruz isimlerinde dört çocuk sahibi olan ünlü çift tüm dünyada parmakla gösteriliyor.

YIL DÖNÜMLERİNİ KUTLADILAR 

Geçtiğimiz aylarda 23’üncü evlilik yıl dönümlerini kutlayan çiftten Victoria Beckham, paylaşımına “Komik olmadığını söylerler, hiç gülmediğimi söylerler, ayrıyeten ‘Uzun sürmez!’ de dediler. Bugün 23 yıllık evliliğimizi kutluyoruz. David, sen benim her şeyimsin. Seni çok seviyorum” bildirisini yazmıştı.

David Beckham da eşine; “23 sene evvel ‘Posh’, (Victoria’nın ‘Spice Girl’ kümesindeki takma adı) ‘Bayan Beckham’ oldu; lakin o her vakit ‘Posh’ (havalı) olarak kalacak. 23 yıl ve 4 çocuk! Seni seviyorum. Hepimiz seni çok seviyoruz” kelamlarıyla karşılık vermişti.

“DÖVMELERİNİ NEDEN SİLDİRDİN?”

Tüm bunların akabinde Victoria Beckham’ın paylaştığı bir görüntüde, 23 yıllık eşi David Beckham için bileğine yaptırdığı bir dövmenin artık görünmediği hayranlarının dikkatini çekti. Bir takipçisi ünlü isme; “Dövmelerini neden sildirdin?” diye sordu.

Victoria Beckham’ın; David Beckham’ın baş harflerini içeren ‘DB’ dövmesi, evliliklerinin 10’uncu yıl dönümünde yaptırdığı İbranice yazılmış ‘Birlikte, sonsuza dek, ebediyen’ yazısı, evlilik yeminlerini yeniledikleri 8 Mayıs 2006 tarihinin Romen sayılarıyla yazılışı, Latince yazılmış ‘Baştan, tekrar’ yazısı, tekrar İbranice yazılan ‘Ben sevgilime, sevgilim bana ait’ yazısı ve kendisi, eşi ve üç oğlunu temsil eden beş yıldız formu olmak üzere birçok dövmesi vardı.

BEŞ YIL EVVEL BAŞLADI

Hayranının neden sildirdiğini sorduğu dövme, 47 yaşındaki futbolcunun isminin baş harflerini içeren ‘DB’ dövmesiydi; lakin aslında Spice Girls’in ‘Posh’u, dövmelerini sildirme sürecine beş yıl evvel başlamıştı. DailyMail’de yer alan habere nazaran; 2008 yılında kendi markasını piyasaya süren Victoria, dövmelerin yüksek profilli bir iş bayanına yakışmayacağını düşündüğü için bu kararı verdiği sav edilmişti.

Victoria Beckham dövmelerinden kurtulmaya çalışırken, eşi David Beckham’ın ise 60 ile 80 ortasında dövmesi bulunuyor.

31 MİLYON STERLİN’LİK MALİKANEDE KEYİF

İngiliz dizayncı eşi Victoria Beckham (48) ile efsanevi futbolcu David Beckham (47) mesken keyiflerinden bahsetti.  Victoria Beckham, Londra’daki 31 milyon Sterlin’lik malikanelerinde en çok küvette televizyon izlemeyi sevdiklerini açıkladı.

Dört çocuklu çiftin İngiltere’nin lüks Cotswold bölgesinde 6 milyon Sterlin’lik bir çiftlik konutu, ABD Miami’de de 19 milyon Sterlin’lik bir apartman dairesi var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir