Asla sırrınızı onlarla paylaşmayın. Sizi ele güne rezil ederler! En dedikoducu 3 burç

Bazı burçlar sır saklama konusunda ustadır. Birtakım burçlar ise hakikaten can sıkıcı olur ve insanları birbirine düşürürler. Şayet sır saklama konusunda unsurlarınız varsa bu bilgiler işinize yarayacak.

SIR SAKLAMASINI BİLMEYEN 3 BURÇ

Bazı beşerler yapıları itibariyle dedikoduyu çok severler. Öğrendikleri bir sırrı öteki beşerlerle paylaşmaktan keyif alırlar.

İşte sır saklama konusunda güvenilmemesi gereken burçlar

BAŞAK BURCU

Meraklı ve titiz Başak’ların gıybet alışkanlığı olduğunu söyleyelim! Hem de bunu tatlı tatlı, sakin ve sempatik bir formda yapar. Kendilerine gelince çok ketumdur fakat bahis başka kişinin sırları olunca kimse onun dedikoducu ağzına mahzur olamaz. En şimdiki dedikodular da onlardadır!

İKİZLER BURCU

Bilgi sahibi olmayı ve bilgiyi paylaşmayı sever İkizler. Tamam, çabuk sıkılır fakat dedikodu dinlemeye bayılır! Dikkat etmiyormuş üzere davranır fakat kulakları daima açıktır. Cana yakındır İkizler, öbür insanların hayatlarında neler olup bittiğini konuşmaktan geri duramaz!

BOĞA BURCU

Hırslı Boğa, dedikoduyu hakimiyet kurmayı istediği alanlarda kullanır. Pozisyonlarını korumak, sahip olduklarını kaybetmemek için ne gerekiyorsa yapar. Kulis çalışmaları da buna dahil!

BALIK BURCU

Balık, iç dünyasını dışa yanlışsız aktarmak için dedikodu yapar ve konuşurken, düşündüklerini ve hissettiklerini daha güzel deşifre eder. Ayrıyeten beşerler hakkında başları karışırsa, haksızlığa uğrarsa ve incinmiş hissederse dedikodu konusunda dur durak bilmez!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir