‘Eşim bile şu an öğrendi… Çocuğumun mezar yerini hazırlamıştım’

Sinan Özen’in Burcu Kartal ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Neva, yaşadığı bağırsak rahatsızlığından ötürü 7 kere ameliyat masasına yattı. Uzun müddet tedavi gören Neva’dan hoş haber Ocak 2021’de geldi.

Mutluluğunu “Tedavimiz bir mühlet daha devam edecek. Ancak büyük bir kısmını atlattık.” kelamlarıyla duyuran Sinan İhtimam, 2. Sayfa programına konuk oldu.

Özen, yaşadıkları güç günleri canlı yayında anlattı:

“Öyle bir devir yaşadık ki, artık ben çocuğumun mezar yerini bile hazırlamıştım. Eşim bile bunu bilmiyor, şu an öğrendi tahminen. ‘Alıp konuta götürün, tahminen son dakikaları… Bir görülsün’ durumu kelam konusu olduğunda ‘Hayır’ dedim. ‘Hocam burada kalacak!’ Düşünün, arıyorum. ‘Bana bir mezar yeri lazım’ diyorum. Söylerken bile dişlerimi sıkıyorum. ‘Çocuk için mezarlık yeri’ diyorum.’ Adresi veriyorum. Her şeyim ayarlanıyor. ‘Sinan Beyefendi hazır’ diyorlar bana. Onu bir kenarda turuyorum ‘Benden haber bekleyin’ diyorum. “

NE OLMUŞTU?

Fantezi müziğinin sevilen ismi Sinan İtina ve 2016 yılında evlendiği Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri 2020 şubat ayında dünyaya geldi. Fakat sanatkarın bu memnunluğu kızının rahatsızlığı nedeniyle kısa sürdü.

Oğluna Sanberk kızına da Neva ismini veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.

Sinan İhtimam, minik bebeğin sıhhat durumu ile ilgili her gelişmeyi takipçileriyle de paylaştı:

Uzun bir tedavi sürecinin akabinde hoş haber geldi. Sinan İtina, Instagram hesabından sevenlerine teşekkür etti:

“Dualarını bizden eksik etmeyen siz bedelli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu problemli günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde inşallah daha hoş haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi hürmet ve sevgi ile kucaklıyorum.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir