Mauro Icardi’den şampiyonluk sözleri: Yolun sonuna gelmeye başladık

Galatasaraylı oyuncular Mauro Icardi, Lucas Torreira ve Kerem Aktürkoğlu, İstanbulspor galibiyeti sonrası konuştu.

“ŞAMPİYONLUK İÇİN KAZANMAK ZORUNDAYIZ”

Attığı gollerden ötürü keyifli olduğunu söyleyen Mauro Icardi, “Maç maç devam ediyoruz. Yolun sonuna gelmeye başladık. Kazanmamız lazım, gollerden ötürü da memnunum. Bir forvetin her vakit gol atması lazım. Sivasspor maçına odaklanacağız. Şampiyonluk için kazanmak zorundayız. İstediğimiz noktadayız, birebir mantalitede devam etmeliyiz. Benim işim konumları bitirmek.” dedi.

“ŞAMPİYONLUK BİZİM İÇİN EN KIYMETLİ HEDEF”

Şampiyonluk için her şeylerini alana koyduklarını kaydeden Lucas Torreira, “Şampiyonluk bizim için en değerli gaye. Bu yolda devam ediyoruz. Ailemiz için. Galatasaray için. Galatasaray taraftarları için. Hepimiz için. Şampiyonluk için neyimiz varsa alanda veriyoruz.” diye konuştu.

“BİZ BİR AİLEYİZ”

Galibiyeti Lider Dursun Özbek’le birlikte kutladıklarını söyleyen Kerem Aktürkoğlu, “Üç maç kazanınca inşallah şampiyon olacağız. Bu inançla hazırlandık. Aile yemeğimizde şampiyonluğa yürüdüğümüzü göstermek istedik. İnanılmaz bir dönem geçiyor. Taraftarımız mükemmel. Kaldı iki maç. İnşallah dönem sonunda kupayı birlikte kaldıracağız. Soyunma odasına lider, yöneticiler giriyor. Biz bir aileyiz. Birbirimizi motive ediyoruz. Liderimiz geldi ve galibiyeti onunla kutladık. İki hafta sonra inşallah Şampiyon Galatasaray olacak.” biçiminde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir