Muhalefete ‘kafir’ diyen AKP’liden tepki çeken sözler: “Amerika’nın koca kafiri, hizmet edenlerin altını oyuyor. O kafirlere oy vermeyeceğiz”

Seçimlere günler kala yapılan bir sokak röportajında konuşan vatandaş, muhalefete hakaret içeren kelamlar söyledi. GUGE TV isimli Youtube kanalına konuşan vatandaşın kelamları reaksiyon çekti.

AKP’li vatandaş “Bu ülkenin askerini polisini şehit eden beşerlerle bir arada olamayız.” dedi. Başka bir vatandaş “Öcalan’a adam gönderen ben miyim? TRT Kurdi’de Öcalan’ın mektubunu okutan ben miyim?” tabirleriyle bu kelamlara karşı çıktı.

Muhalefete hakaret içeren kelamlar söyleyen o vatandaş “Amerika’nın koca kafiri, bu ülkede hizmet eden insanların altını oymaya çalışıyor. Koca Amerika’nın kafiri bunu bildiği halde, bizim içimizdeki kafirler bunu bilmiyor. Yazıklar olsun. O kafirlere biz bu oyu vermeyeceğiz, bu ülkeyi onlara vermeyeceğiz.” formunda konuştu.

Ekonomiyi soran muhabire ise “Oğlum bak, bu milleti midesiyle ortaya sokanlar bunlar zati. Ben aç dururum, susuzluğa, açlığa her vakit razı olurum lakin bağımsızlığımı vermem. Çarşıdaki pahalılığı bu hükümet mi yaptı? Soğanı 30 lira bu mu yaptı? 30 lira mı? Soğan yemeyiverelim ancak PKK’ya vermeyelim bu ülkeyi.” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir