Ustalar Kemer’de buluştu

Usta Golfçüler, 24-25 Eylül tarihlerinde Kemer Country Club’ın 11 yıldır kaptanlığını yaptığı Fazilet Kıramer konut sahipliğinde gerçekleşen ‘Kaptanlık Kupası’nda buluştu. Toplam 10 kategoride düzenlenenen Kemer Kaptanlık Kupası, 23 Eylül Cuma günü junior ve minik oyuncuların iştirakiyle start aldı.

24-25 Eylül tarihlerinde iş, spor ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri ile birlikte 192 yetişkin oyuncu galibiyet için gayret etti.

Geniş bir iştirakle düzenlenen, büyük ilgi gören turnuvanın ödül merasiminde ise dereceye giren golfçülere kupa ve Kaptan’ın özel mükafatları takdim edildi.
Turnuvada derece alanlar ortasında Mehmet Kazan, Cengiz Şahin ve Murat Şarsel 12-15 Ocak Antalya Belek’te gerçekleşecek Cornelia Open Tournament 2023’e gitmeye hak kazandı.

Men’s Cat A kategorisinde Fazilet Yılmaztürk birinci, Mehmet Kazan ikinci, Cengiz Şahin üçüncü oldu. Men’s Cat B’de birinci sırayı Kaan Baral alırken, Nihat Doğu ikinci, Nailcan Kurt üçüncü oldular. Men’s Cat C’de ise sıralama Mehmet Evyap, Sinan Gümüş, Sinan Gümüş biçiminde oluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir